• +420 702 160 060
  • info@autoskolahrou.cz

Vitá Vás Autoškola SUNNY Ostrava

 

Od 3. 12. začínáme jezdit!

Dobrá zpráva! Od 3. 12. otevíráme nové kurzy, obnoví se výuka teorie a začínáme jezdit. Pro více informací volejte na číslo 702 160 060.

Vitá Vás Autoškola SUNNY Ostrava

U nás nebude pro Vás absolvování kurzu stresujícím zážitkem. Nikam nespěcháme a na nikoho netlačíme. Každý člověk je individuální a proto se soustředíme na to, abychom Vás naučili opravdu řídit, ne jen úspěšně složit zkoušky.

Již od samého začátku se specializujeme především na výuku nových řidičů skupiny ‚B‘.

Jelikož se jedná o malou rodinnou autoškolu, je přístup při výuce velmi osobní. Stejný instruktor provádí jak výuku teorie, tak výuku praktické jízdy, a to od počátku do konce kurzu. Takže se nemůže stát, že by každou jízdu žák absolvoval s jiným instruktorem. Pro výuku a rovněž pro kvalitu přípravy je to ideální stav. Zdravotní přípravu pro nás zajišťují velmi kvalitní školitelé kvalifikovaní jako Členové první pomoci.

Výcvikové vozidlo je vybaveno klimatizací a ABS a ESP systémem.

Osobním přístupem Vám předáme naše dlouholeté zkušenosti a praktické rady tak, aby řízení pro Vás nebylo stresujícím zážitkem, ale aby jste získali sebejistotu v řízení a získali tak svojí nezávislost.

 

Osobní automobil – sk. B

Aktuální ceny a akce najdete v záložce "Ceník"

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy s automatickou převodovkou

Kondiční jízdy – městský provoz vč.tramvají
Kondiční jízdy – dálniční provoz
Kondiční jízdy – „nebojte se zimy“

Vrácení ŘP po zákazu řízení

Pokud jste dostali zákaz řízení na 12 a více měsíců, musíte projít přezkoušením z dopravních předpisů a jízdy. Po vybodování budete navíc potřebovat posudek od dopravního psychologa.

Školení řidičů

Autoškola SUNNY zajišťuje povinná školení pro řidiče osobních vozidel - tzv. referenty. Připravíme pro vaše zaměstnance školení na klíč podle Vašeho zadání. Školení se může konat ve vašich prostorách a nebo v naší učebně.

Dopravně psychologická vyšetření

Přímo v naší autoškole lze absolvovat také všechny druhy dopravně psychologických vyšetření akreditovaným psychologem podle § 87a zákona 361/2000 Sb.